İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Amerika'da Dil Eğitimi

Amerika, öğrencilerimizin İngilizce dil eğitimi ve üniversite eğitimlerinde en çok tercih edilen ülkeler arasındadır.  Yüksek yaşam standartları, başarılı ve kaliteli üniversiteleri, İngilizce eğitim veren lisans programları ve burs seçenekleri ile en çok rağbet gören ülke olmaya devam ediyor.

New York ve California eyaletleri öğrenciler açısından tercih edilen en popüler bölgeler olup dil eğitimi için gidecek öğrencilere kültürel ve turistik aktiviteler ile zengin olanaklar sağlamaktadır.

Dil Seviyenizi Belirleyin

Eğitim planınızı yaparken kendinize seviye hedefi koymanız önemlidir. Genellikle dil eğitimlerinde kendinize her bir seviye için 6-10 hafta arasında süre tanımanız gerekir. Genel İngilizce programları ile haftada 20 ders alarak ilerleme hızınız ile Yoğun İngilizce programlarında haftada 30 ders alarak ilerleme hızınız farklılık göstermektedir. 

Konaklama’da Aile Yanı Önemi

Eğitim programınız ister Genel İngilizce ister Yoğun İngilizce olsun konaklama türünde Aile Yanı tercih etmeniz bulunduğunuz ülke, şehir ve dil kullanımı için büyük avantaj sağlamaktadır. Yerel aileler ile dil pratiği yaparken kültür ve yaşam standartlarına alışmanızda size büyük avantaj sağlayacaktır. Bu tercih her öğrencimiz için önerimizdir en azından başlangıç dönemlerinde. 🙂

Konaklama opsiyonunda aile yanı tercihi yanı sıra  farklı Yurt konaklama seçeneklerini de bulunmaktadır.

Amerika'nın En İyi 10 Dil Okulu

Amerika'nın dünya genelinde akademik başarısı ile önde gelen dil okullarını yakından tanıyın!

New York ve California eyaletlerinde dil okulları arasında tercih edebileceğiniz en iyi 10 okulu sizler için sıraladık!

Öğrencilerimizden

 • Toronto, EC
  Kanada’da dil eğitimi almak diğer ülke insanları ile bir arada olmak hayatımın en farklı ve güzel deneyimiydi. Danışmanım Sabahattin Bey’e teşekkür ederim.

  Mehmet Emin Yıldız
  Öğretim Görevlisi, Doğuş Üniversitesi
 • Vancouver, ILAC
  Kanada sanırım hayatımda iyi ki dediğim deneyeimlerimden birisi oldu diyebilirim. ILAC dil okulunda aldığım İngilizce eğitimim ile şuanda iş hayatımda da aktif İngilizce kullanmaktayım.

  Gizem Çakır
  Finans, KPMG
 • Toronto, KAPLAN
  Sinema sektöründe yurtdışına açılmak istiyorsanız olmazsa olmazınız dil oluyor. Bu nedenle İngilizce eğitimimi Toronto’da tamamlamak bana hem vizyon hem de bir çok olanak kattı diyebilirim.

  Yasin Kurşun
  Sinema Oyuncusu
 • Toronto, ILAC
  Ben Toronto aşıklarından biri olabilirim. 🙂 Bu nedenle şuan hala Kanada’dayım ve artık yaşamımı burada devam ettirmekteyim. Eğitim sürecimde bana destek olan tüm danışmanlarıma teşekkür ederim.

  Elçin Kıran
  Moda ve Tasarım

Son Etkinlikler

Kanada göçmenlik ve vize bilgilendirme toplantısı Istanbul ofisimizde!
There're no item that match your search criteria. Please try again with different keywords.
contact_small.png