İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Cambridge English Exams

Cambridge English Sınavları

Sizlere, İngilizce öğrenmeniz ve becerilerinizi dünyaya kanıtlamanız için yardım ediyoruz..

Cambridge English sınavları, yüksek kaliteli bir dil yeteneği kanıtı olarak geniş anlamda kabul görmektedir. İngilizce konuşulan ülkelerde ve dünyanın hemen her yerinde yaşama, çalışma ve eğitim görme kapılarını açmaktadır.

Cambridge English sınavları, dünyanın İngilizce konuşulan her yerinde okullar, üniversiteler, özel sektör ve kamu sektörü tarafından tanınır ve kabul görür. Cambridge English sınavları, tüm dünyada 20.000’in üzerinde üniversite, işverenler ve devlet kurumları tarafından kabul edilir.

Cambridge English sınavları yüksek öğrenimin kapılarını açabilir, iş bulma fırsatlarını geliştirebilir ve uluslararası tanınırlığa sahip oldukları için öğrencilerin çalışma veya eğitim seçeneklerini artırabilir.

Bir Cambridge English sınavında başarılı olduğunuzda, İngilizcenizin seviyesini gösteren uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika edinirsiniz.

İster İngilizce öğrenmeye yeni başlamış olun, ister akıcı İngilizce bilin ve dil becerilerinizi mükemmelleştirmek isteyin, ister öğrenci olun ister meslek sahibi, size uygun bir sınavımız var. Genel İngilizce yeterlilik sınavlarından hangisinin size en uygun olduğunu öğrenin.

KAYIT İŞLEMLERİ

Cambridge English Language Assessment  sınavları için, gerek okullar/kuruluşlar kanalıyla gerekse bireysel başvuruların doğrudan Merkezimize yapılması gerekmektedir.

Sınav tarihlerinin belirlenmesinin / onaylanmasının ve Merkezimiz ilgilisinin yönlendirmesi ile gerekli formların birlikte doldurulmasının ardından ücretin ödenmesi ve banka dekontunun Merkezimize iletilmesi sonrasında kayıt işlemleri Merkezimizce gerçekleştirilecek, başvuranlara sınav gününe ilişkin ayrıntılar sınav öncesinde ayrıca iletilecektir.

CAMBRIDGE ENGLISH SINAVLARIMIZ HAKKINDA

Starters – Movers – Flyers Sınavlarıı hakkında geniş bilgi

KET-PET Sınavları hakkında geniş bilgi

FCE – CAE – CPE Sınavları hakkında geniş bilgi

OET Sınavı hakkında geniş bilgi

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnanç Çil – Centre Exams Manager

Study in UK Education Council – Istanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17  Kadıköy / Istanbul
Tel: (0216) 709 41 71
E-Mail: inanc@studyinuk-turkey.com

📃 BİLGİ İSTE