İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

De Montfort University Öğrencisi Alicia’nın Kozmetik Ürünleri Üretimde

Farmasötik ve Kozmetik Bilimler (PCS) öğrencisi tarafından geliştirilen 11 sağlık ve güzellik ürünü raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Alicia Keenan, yerleştirme yılında Reabrook ile birlikte şampuanları, saç kremlerini, nemlendiricileri ve daha fazlasını araştırdı, formüle etti ve geliştirdi.

De Montfort Üniversitesi Leicester’de (DMU) son sınıf öğrencisi olan Alicia, “Birçok kişi, bir işi olduğunu bilerek üniversiteye geri dönmüyor. Ben şuan ki pozisyonumdan çok memnunum.” dedi.

Alicia, Temmuz 2017’de Moira, Leicestershire merkezli özel kimyasal ürünler üreticisi ile laboratuar teknisyeni rolünü başlattı. Kursunu ve özellikle bileşenlerin işlevselliğini birleştirmeye ve test etmeye yönelik modülleri “sektöre hazır” hale getirdi.

Çoğunlukla sıvılar üzerinde çalışan Alicia, “Müşteriler özetler gönderdi ve mevcut ürünleri araştırdım, formüller buldum ve gerekli değişiklikleri yaparak bunları geliştirdim” dedi.  Yaptığı çalışmalar sırasında çok fazla yeni deneyim edinen Alicia “Şirket çok çeşitli ürünler üretti ve yurt dışı pazarlar için küresel kozmetik düzenlemelerini öğrenmek zorunda kaldım.” diye de ekledi.

De Montfort University’nin fark yaratan programları ile yeni araştırmalar yapıp farklı iş alanlarından haberdar olmak için hemen ücretsiz danışmanlık servisimizden faydalanın.

Leave a Reply

📃 BİLGİ İSTE