İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

De Montfort University Heyet Ziyareti

1 Nisan 2019 - 28 Aralık 2019
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

De Montfort University, Leicester kurum olarak öğrencilerin yapabileceği en değerli yatırımlardan biridir ve üniversite öğrencilerini girişimcilik ile teşvik etmektedir. Her yıl 100’den fazla işletmeyi açan De Montfort University öğrencilerinin sahip olduğu en büyük avantajı kampüs bazlı yerleştirme planıdır. Bu plana göre öğrencilerin üniversite içinde eğitim alırken çalışabilmeleri de mümkündür.

Öğrencilerin sahip olduğu fırsatlardan yararlanabilir ve bu yaratıcı kitle içerisinde hedeflerinin peşinden koşan bireyler olabilirsiniz. De Montfort Univerity, 170’den fazla bölümünü birçok mesleki dernek ve kuruluş tarafından akredite ettirmiştir. Verdiği eğitimler ile de dünya lideri araştırmalara imza atmış ve işletmelerle kurduğu yakın ilişkiler sayesinde öğrencilerine iş istihdamı açısından kolaylıklar sağlamıştır.

De Montfort University’nin sunduğu lisansüstü eğitimi, endüstri ile iç içe ve alanında en özel araştırmaların bulunduğu programlardan oluşmaktadır. Yapılan çalışmaları takip etmeniz sonucunda, konular hakkında detaylı ve güncel bilgilere kolaylıkla erişme imkanınız bulunur. BT, yönetim, hukuk ve kriminoloji, yaratıcı endüstriler, çevre ve sürdürülebilirlik endüstrileri, sağlık ve yaşam bilimleri gibi birçok alana sizi hazırlayan eğitim sistemi ile kazanımlarınız artacaktır.

İngiltere’nin kalbinde bulunan De Montfort University, bir kalite ve farklılık üniversitesidir. Hemen siz de bu özel günü kaçırmayın ve özel olarak sormak istediğiniz sorularınıza cevap bulun.

Detaylar

Başlangıç:
1 Nisan 2019
Bitiş:
28 Aralık 2019
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
contact_small.png