İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Bizi Yakından Tanıyın..

Study in UK – Türkiye

Uluslararası öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlayan Study in UK, İngiltere üniversiteleri için destek veren bir kurumdur.

Üniversitelerdeki partnerlerimiz ve British Council tarafından eğitilmiş deneyimli danışmanlarımız, eğitim almak istediğiniz kurum ne olursa olsun(üniversite, kolej veya dil okulu) başvurunuzun her adımında sizlere yardımcı olacaklardır. Uzman danışmanlık hizmetimiz sayesinde zahmetsiz ve yüksek başarı oranı ile kabul almak işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Biliyor muydunuz? Bireysel olarak başvuran öğrencilerin sadece %55’i başvurdukları okullara kabul edilirken, bu oran Study in UK ile başvuru yapan öğrencilerde %98 ile kabul edilme ihtimalinizi arttırmaktadır.

Çeşitli servis hizmetlerimiz ile size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Seçebileceğiniz servislerimiz arasında bulunan Ücretsiz Danışmanlık Servisimiz ile okul seçiminizden başvuru aşamasının sonuna kadar sizlere destek sağlamaktayız. Premium Servisimiz ile ise başvurduğunuz okullardan en az bir tanesinden kabul garantisi sunuyoruz.

Uzman eğitim danışmanlarımız sürekli hizmetinize hazırdır.

Study in UK, İstanbul ve Ankara’da hizmet veren ofisleri ve online başvuru portalı aracılığıyla her yerden yardımınıza hazırdır. Danışmanlarımızın etkin iletişim becerileriyle İngiltere’de doğru eğitimi almanıza yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi almak için, hemen bizimle iletişime geçin.

Study in UK ekibi olarak size hizmet vermek için bekliyoruz.

 

contact_small.png