İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Danışmanlık Yapımız

Danışmanlık Yapımız

İngiltere’deki eğitim kurumlarının desteklediği ve resmi temsilcisi olan Study in UK, sunduğu danışmanlık hizmeti ile yapısında bulundurduğu danışmanları ve öğrencileri bir araya getiren eğitim odaklı danışmanlık hizmeti sağlayan bir kurumdur. Üniversitelerdeki partnerlerimiz ve British Council tarafından eğitilmiş danışmanlarımız arasında İngiltere’deki Üniversitelerde eğitim görmüş ve akademisyenlik yapmış bir kadromuz bulunmaktadır. Uzun yıllar Türkiye’deki ve İngiltere’deki eğitim sistemlerine hakim olan danışmanlarımızın sağlayacağı doğru yönlendirmeler ile kariyerinizi size en uygun bir şekilde şekillendirebileceksiniz.

İngiltere’deki eğitim kurumları ile sürekli iletişim halinde bulunan danışmanlarımız güncel başvuru gereksinimlerini düzenli bir şekilde takip ederler. Kendini yenileyen ve sürekli geliştiren danışmanlık yapımız ilk olarak okul kararınızı verme aşamasından eğitim hayatınız başlayıncaya kadar size bütün aşamalarda yardımcı olacaklardır. Bu sayede sizin için bütün adımları kolaylaştıracak ve eğitiminize odaklanmanız için fırsat sunacaktır.

İstanbul ve Ankara ofisleri ile hizmet sunan Study in UK, buna ek olarak online danışmanlık hizmeti de sunabilen yapısı ve danışmanları sayesinde her zaman sizin yanınızdadır. Kaliteli, güvenilir ve samimi verdiği hizmetleri ile ihtiyacınız olan bütün adımlarda uzman danışmanları ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

contact_small.png