İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Vizyonumuz

Study in UK’in Vizyonu

Yurt dışında eğitim ile hayatına bir çok deneyim katabilecek öğrenciler bunun farkına arkadaş çevresi, aile desteği veya keşfetmeye açık yenilikçi yapıları ile karar vermiş olabilirler.

Dünyanın çeşitli yerlerindeki gençler ile tanışıp ufkunuzu genişletebileceğiniz çok kültürlü yapıyı oluşturan İngiltere üniversiteleri sayesinde uluslararası deneyim ve sektörel rekabette öne çıkma imkanı bulabilirsiniz.

Çok kültürlü öğrenci yapısına sahip olan bu üniversiteler oluşturdukları profil ile uluslararası öğrencilere kapılarını açmaktadır. Global eğitim sistemleri ise bu tarihi üniversitelerin eğitim kalitesini arttırırken fiyat politikalarında da esnemeler sağlamaktadır. Ayrıca İngilizcenin global bir dil olması da göz önünde bulundurulduğunda öğrencilerin kazançları katlanmaktadır.

İngiltere üniversiteleri birçok yönden avantajlı olmasına rağmen, karmaşık başvuru süreçlerinde öğrencilerin yılması veya yanlış başvuru sonucu kabul alamamaları gibi sonuçlar doğmaktadır. Bu süreçte güvenebilecekleri bir kurum bulamayan öğrenciler, başvuru aşamasında en uygun okulun seçilmesi veya İngilizce seviyelerinin belirlenmesi gibi birçok konuda yalnız kalmaktadırlar.

Akademik kariyerinizi önemli yönde şekillendirecek bu kararların alınmasında alacağınız tavsiyelerin güvenilir, ulaşılabilir ve anlaşılır olması önemlidir. Almış olduğunuz tavsiyelerin, vereceğiniz karara ve sonuçlarına önemli derecede etki edeceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Uluslararası öğrencilerin uzman ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti alarak, İngiltere’deki üniversiteler ve programlar hakkında daha detaylı bilgi edinmesi sağlıyoruz. Başvuru sürecinden eğitiminizin bitimine kadarki bütün süreçte size yardımcı olacak uzman ve deneyimli danışmanlarımız ile size hizmet veriyoruz.

İngiltere üniversiteleri sizin için hayal olmasın.

contact_small.png