İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi
IELTS hazırlık eğitimlerimize katılın İngiltere Üniversitelerine kayıt olun.

IELTS Hazırlık Eğitimleri

Study in UK olarak, IELTS Eğitim Merkezi ile sınıf eğitimi ve özel dersler sunmaktayız. Danışmanlarımız ile iletişime geçerek İngiltere’de bir üniversiteye kabul veya işiniz ve vize başvurunuz için ihtiyaç duyduğunuz geçerli seviyeye ulaşmanıza olanak sağlayacak hazırlık eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz.

Hedefinizdeki IELTS skoruna, esnek özel ders saatlerimiz ve hafta içi veya hafta sonu olan sınıf derslerimiz ile kolayca ulaşabilirsiniz.

IELTS Skorunuzu Bizimle Geliştirin

Deneyimli uzman IELTS hocalarımızdan yararlanabilmek için IELTS Eğitim Merkezinden hemen kayıt olun! Kayıt olduğunuz takdirde kayıt ücreti ödemeden 5-6 kişilik sınıflarda ya da bire bir derslerden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası…

IELTS Eğitim Merkezi Programları

 

Size en uygun IELTS hazırlık programına IELTS Eğitim Merkezi danışmanlarımız ile karar verin.

Daha Fazlası..

IELTS Hazırlık Sınıflarımıza Kayıt Olun

Online başvuru formu ile hızlı bir şekilde IELTS Hazırlık Eğitimlerimize kayıt oluşturabilirsiniz. Ücretsiz IELTS Deneme Sınavımız ile seviyenizi belirleyelim ve hemen eğitimlere başlayın!

Daha Fazlası..

IELTS Deneme Sınavına Katılın!

Deneme sınavımız sayesinde; writing, listening, reading ve speaking alanlarında seviyenizi görün. 48 saatte sonucunuza ulaşarak uzman hocalarımız ile eksiklerinizi belirleyip derslerinize başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası..

IELTS Sınav Merkezi İstanbul

İstanbul merkezlerinden sizin için en uygun yeri seçin ve sınava kayıt olun.

Daha Fazlası..

IELTS Nedir?

Uluslararası İngilizce ölçme ve değerlendirme sınavı olan IELTS hakkında gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun IELTS sınavı hangisi? Academic IELTS mi yoksa General IELTS sınavı mı sizin için daha uygun? UKVI IELTS normal IELTS sınavından farklı mı? IELTS ‘in ölçme puan aralığı hakkında birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası..

 

contact_small.png