İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

IELTS Eğitim ve Sınav Merkezi

IELTS Güncel Bilgilendirme ve Başvuru

IELTS dil becerinizi 4 alanda (listening, reading, writing ve speaking) ölçen, değerlendirme kriterleri ile dünya genelinde üniversiteler, iş dünyası, vize ve göçmenlik başvurularında en fazla tercih edilen İngilizce dil bilgisi sınavıdır. 

IELTS kağıt kalem seçeneğinin yanı sıra bilgisayar üzerinden yapılan ve konuşma bölümü bir formatta canlı olarak gerçekleşen kendi alanında en çok tercih edilen University of Cambridge tarafından hazırlanan bir sınavdır.

IELTS hazırlık süresince Study in UK – Turkey eğitmenleri size 2 saatlik ve 16 saatlik paketlerle yardımcı olmaktadır. En güncel ve detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IELTS için kayıt olacağınız tarihi bu tabloda bulabilirsiniz. Academic, General Training  ve UKVI IELTS sınav tarihleri güncel listesi üzerinden sınav kaydınızı yapın. IELTS Ocak, Şubat ve Mart Tarihleri.

IELTS Akademik Testi : 5,000 TL

IELTS Genel Eğitim Testi : 5,000 TL

UKVI için IELTS Akademik Testi : 5,160 TL

IELTS Life Skills (A1 ve B1) : 4,800 TL

Academic ve General Training formatında bire bir IELTS sınavını deneyimleyebilirsiniz. Gerçek IELTS formatında sınava girerek 48 saat içerisinde seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Özel derslerle IELTS seviyenizi hızlı geliştirebilirsiniz.  2 Ders Hızlı IELTS ve 16 Ders IELTS Hazırlık Paketlerini deneyerek derslerinize başlayabilirsiniz. Sadece IELTS eğitimi veren uzman eğitmenler.

UKVI IELTS Sadece İngiltere’de eğitim ya da göçmenlik vizesi başvurularında gereklidir. UKVI (vize) kriterlerine uygunluğu ile en güvenli format olarak bilinir. IELTS sınavı ile UKVI IELTS arasında bir soru farkı yoktur.

En hızlı ve kolay sınav kaydını yapabilirsiniz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanlarımız sınav kaydınızı yaparak size bir de IELTS Deneme Sınavı hediye edecektir.

contact_small.png