İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

İngiliz üniversiteleri 2018 QS World University Subject Rankings’de üstün başarı gösterdi

QS World University Subject Rankings 2018’deki listelenmiş 48 konudan 10’unda en yüksek sırada yer alan İngiliz üniversiteleri başarılarını öğrencileriyle kutluyor.

Anatomi & Fizyoloji, Sanat & Beşeri Bilimler, Arkeoloji, İngiliz Dili & Edebiyatı ve Coğrafya konularında University of Oxford olarak dünyadaki en iyi üniversite derecesini korurken, Oxbridge’ in rakibi Cambridge Amerika’nın ağırsikleti Harvard’dan Antropoloji konusunda liderliği kaptı.

University of Oxford ve Cambridge’in yanı sıra  Loughborough University (Spor), Royal College of Art (Sanat & Tasarım), University of Sheffield (Kütüphane ve Bilgi Yönetimi), UCL Institute of Education (Eğitim) ve University of Sussex (Gelişim Çalışmaları) üniversiteleri de dünyanın en iyileri arasına girmeyi başaran İngiliz üniversiteleridir.

Eğer siz de İngiltere’de eğitim görmek istiyorsanız, bugün ücretsiz danışmanlık randevusu alın. Nerede, ne okumanız gerektiğine dair uzman başvuru danışmanlığı sağlayarak, yukardaki üniversitelere başarılı bir başvuru yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Leave a Reply

contact_small.png