İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

İngiltere’de Muhasebe ve Finans Eğitimi

Muhasebe ve Finansa Eğitimine Giriş

İngiltere’de Muhasebe ve Finans programları, ekonomi, matematik, siyaset bilimi, psikoloji ve sosyoloji konularında benzersiz perspektifler ve bilgiler kazanmanız için dizayn edilmiştir. Temel finansal uygulama hakkında teorik ve pratik bir anlayış kazanmayı öğrenen öğrenciler, finansal bilgilerin nasıl hazırlanacağı ve yorumlanacağı konularında da bilgi sahibi olacaktır.

Muhasebe ve Finans Eğitimine Nasıl Başvurabilirim?

Studyin UK, Muhasebe ve Finans Eğitimine başvurunuzda yardımcı olmak için burada. Hemen başvurun ve Studyin UK ofislerinde veya Skype üzerinden ücretsiz danışmanlığınızı ayarlayın.

İyi bir pozisyonda çalışmanız için birçok kapı açacak olan Muhasebe veya Finans alanındaki iş olanakları genellikle çok yüksek maaşlıdır. Nitelikli bir kariyer planı elde etmek istiyorsanız, bu program size özellikle de iş piyasasında mevcut en karlı kariyer seçeneklerini sunmaktadır.

Muhasebe ve Finans Alanında Kariyer

Muhasebe ve Finans bölümünden mezun olduktan sonra kariyer seçenekleri arasında muhasebe, yeminli mali müşavirlik, bankacılık, sigorta komisyonculuğu, finansal danışman, finansal tüccar, yatırım analisti ve vergi danışmanlığı gibi çok fazla iş imkanı bulunması bol iş alanı oluşmasını sağlamaktadır.

Muhasebe ve finans alanında çalışma opsiyonlarının geniş bir yelpazeye yayılması iş fırsatlarının da çeşitli şirketler ve sektörlerle ilişkili olmasına olanak sağlamaktadır. Bunlar, muhasebe firmaları, bankalar, sigorta şirketleri, danışmanlar ve büyük şirketlerden oluşmaktadır.

Muhasebe ve Finans Eğitimi İçin Giriş Şartları

IELTS Hazırlık Sınıfları

Muhasebe ve Finans Programına başlamadan önce IELTS puanınızı yükseltmeniz gerekiyorsa, İstanbul ve Ankara ofislerimizde IELTS Hazırlık Kurslarımıza katılabilirsiniz.

İngiltere’deki her üniversitenin kabul şartlarının farklılık gösterdiğini göz önünde bulundurun.

İngiltere’de Muhasebe ve Finans Eğitimini Nerede Okuyabilirim?

İngiltere’de en iyi Muhasebe ve Finans kursları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki Guardian 2019 Üniversite Rehberinde ilk on sıralamaya sahip Muhasebe ve Finans üniversiteleri hakkında ayrıntılar bulabilirsiniz.

  1. University of Bath
  2. Loughborough University
  3. University of Leeds
  4. University of Strathclyde
  5. University of Buckingham
  6. University of Exeter
  7. London South Bank University
  8. Nottingham Trent University
  9. University of Warwick
  10. University College London
Başvuru Sürecinde Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

İngiltere’de son güncellenen bilgilendirme ile 142 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin tamamı tercihinize uygun olmayabilir.

Tüm bu sorular ve daha fazlası deneyim gerektiren cevaplarla doğrulanabilir. Size önerimiz tecrübeli danışmanlardan danışmanlık hizmeti almanızdır. Study in UK  size geniş kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bugün randevu alın.

Bilgi İste

Makaleler

UCAS – Başvuruları 2023
13 Ocak 2023
OXFORD ÜNİVERSİTESİ BAŞVURU SÜRECİ
18 Aralık 2020
University of Oxford
10 Aralık 2020
contact_small.png