İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Eurocentres

Eurocentres, her sene tüm dünyadan yılda 13.000’i aşkın öğrenci kitlesiyle, altı kıtadaki dil kurslarıyla dil öğrenimini kültürler arası bir maceraya dönüştürmekte.

Eurocentres, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencisine yeni bir dil öğrenme becerisi kazandırmayı amaçlayan, öğrencilerini yeni kültürlerle tanıştırıp bu metot ile daha kolay öğrenim görebileceklerine inanan bir misyonla hareket etmekte ve öğrencilerini çok sayıda özenle hazırlanmış kurslarından biriyle eşleştirmektedir. Bu yöntemle öğrencilerinin kültürel farklılıklarının ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı olmakla beraber yaşamları boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti etmektedir.

Eurocentres yolculuğunuzun size faydası, dünyanın dört bir yanındaki şirketler, üniversiteler ve hükümetler tarafından tanınan,uluslararası arena da geçerliliğe sahip bir sertifika edinimi olacaktır.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • Özel Ders
  • English for Beginners (Yeni Başlayanlar için İngilizce)
  • İş İngilizcesi
  • Yurt Dışında Staj
  • Resmi Dil Sınavları Hazırlık Kursları
  • Uzun Dönem Kursları

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Eurocentres etkili bir öğrenim deneyimlemeniz için ev yaşantınıza, dinlenebileceğiniz alana, konforunuza, gücünüzü toplayacağınız bir yerde konaklamanıza ve beklentilerinize önem vermektedir.Bunu sağlayabilmek adına her öğrenciye uygun bir dizi yüksek kaliteli seçenekler sunmaktadır.

Konaklama tercihleri sizin insiyatifinizde olmakla beraber,seçenekler oldukça geniştir aile yanı konaklama tercihinin öğrencilere faydası, rahat bir ev ortamında anadilinde konuşanlarla azami dil pratiği yapmak ya da popüler ve gerçek bir öğrenci deneyimi arayışında olanlar çoğunlukla rahatlık ve özgür alan kullanımını talep ettikleri için öğrenci dairelerinde veya öğrenci rezidanslarında konaklamayı tercih etmektedirler.Kısa süreli konaklamalarınızda ise otel veya misafirhane aradığınız konforu ve kolaylığı sunabilmektedir.

Tüm konaklama seçenekleri Eurocentres tarafından titizlikle incelenmiş ve seçilmiştir. Ayrıca Eurocentres konaklama sürecinizin her anında ihtiyacınız olan desteği size verebilmek adına,tüm Eurocentres okullarında birer Müşteri Hizmetleri Yöneticisi bulundurmaktadır, konaklamanız boyunca herhangi bir sorunuz olduğunda öğrencilerinin mutluluğuna ve huzuruna odaklanan görevliler dil eğitiminizde size en yakın dost kapısı olmaktadır.

Eurocentres ‘da İngilizce’yi etkili ve sosyal bir şekilde öğrenmek istiyorsanız indirimlerden yararlanmak için Study in UK temsilciliklerimizden biri ile iletişime geçebilir; dilerseniz başvurunuzu internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

Study in UK | Ankara

Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Sokak No: 61A D4

Çankaya / Ankara

Phone: +90 312 945 7485

ankara@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

contact_small.png