İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Malvern House

Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 3000 öğrenciyi ağırlayan Malvern House’da İngilizce seviyenizi geliştirmekle kalmayıp kültürlerarası bir etkileşim içinde olabilirsiniz!

1999 yılından beri eğitim veren, İngiltere’de Manchester, Londra’da şubeleri bulunan ve yakında Brighton şubesi ile eğitime devam edecek Malvern House’un kardeş okulları; Singapur-Malezya temsilciliklerinde ve İngiltere’de hem üniversite öncesi İngilizce hazırlık eğitimi alabilir hem de mali müşavirlik, barista-latte sanat akademisinde sertifika programlarına katılabilirsiniz.   

Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Çocuk Yaz Kampı
  • Teacher Training Courses

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Malvern House konaklama seçenekleri aile yanı ve öğrenci yurtları şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Bölgeden bölgeye değişmekle beraber İngiltere Londra bölgesi için aile yanı konaklamalarda okula uzaklığınız yarım saat ve yurtların okula uzaklığı ise yalnızca 15 dakikadır.

Malvern House’da İngilizce’yi etkili ve sosyal bir şekilde öğrenmek istiyorsanız yaklaşık %30 indirimle Study in UK temsilciliklerimizden biri ile iletişime geçebilir; dilerseniz başvurunuzu internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

info@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

📃 BİLGİ İSTE