İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Oxford International English

Oxford International English Schools İngiltere’de London Greenwich, Oxford ve Brighton; Kanada’da Vancouver ve Toronto; Amerika’da ise San Diego’da olmak üzere 3 farklı ülkede ister deniz kenarında ister şehrin sokaklarının ruhu içinde dil eğitiminizi alma fırsatı sunuyor.

Harika bir konumda olmanız adına özenle seçilmiş konumlardaki okullarda kaliteli dil eğitimi veren Oxford Interational İngiltere’nin en büyük eğitim kurumları arasındadır.

Deneyimli, üretken ve dinamik öğretmen kadrosu ile bir aile samimiyetine sahip bu kurumda hedeflediğiniz İngilizce seviyesine ulaştıran kaliteli bir dil öğreniminin yanında, öğrendiklerinizi ders dışında da deneyimleme fırsatı bulabilir, okulun sağladığı sosyal aktivite olanaklarıyla eğlenerek sosyalliğinizi artırabilirsiniz.

Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • İş İngilizcesi Kursları
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Teacher Training Kursları
  • Cambridge English FAE ve CAE Kursları

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Oxford International’da aile yanı konaklama, öğrenci evleri ve öğrenci yurtları olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanı konaklama ile İngiliz aile yaşamını deneyimleyip yerel kültüre, geleneklere ve yaşadığınız konuma kolaylıkla aşina olabilirsiniz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise İngilizceyi destekleyici bir ortamda öğrenme ve kullanma fırsatınızın yüksek olmasıdır.

Öğrenci Yurtları:

Öğrenci yurtları bu konuda self-catering, oda&kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon olmak üzere birçok farklı opsiyon barındırmakta.

Aile Yanı ve Paylaşımlı Öğrenci Evleri

Aile yanı konaklama tipi en çok İngilizce pratiği yapacağınız konuşma alanıdır. İngiltere’de aileler sizlere evlerinin bir odasını isteğe bağlı olarak özel banyo ya da paylaşımlı banyo ve 2 öğün yemek verebilirler. 

Paylaşımlı öğrenci evleri ise bir studio daire’nin bri kaç öğrenci tarafından mutfak ve banyo paylaşımlı kullanılacak şekilde hazırlanmıştır. Aile yanına göre tek farkı yemeğinizi kendiniz hazırlar, İngilizce pratiğinizi o evde kalan öğrenciler ile yaparsınız.

Güncel konaklama alternatifleri üzerine daha fazla bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

info@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

 

contact_small.png