İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Skola

Londra’da çocuğunuz ve sizin için ideal olan dil okulu programlarına sahip olan Skola’da;

Çocuğunuzun İngilizce dil becerisini geliştirip ,yeni kültürlerle tanışması,dünyaca ünlü ülkelerde gezip dünyanın farklı ülkelerinden gelen çocuklarla yeni arkadaşlıklar kurarak, iletişim yeteneğini artırması ve dil becerisini ilerletmesini istiyorsanız, yada sadece İngilizce öğrensin benim için yeterli diyorsanız Skola Dil okulları size bu konuda yardımcı olacaktır.

Programlar genellikle 6-16 yaş aralığındaki çocuklara hitap etmektedir, aynı zamanda İngilizce öğretimi konusunda çocuklarınıza alanında uzman eğitmenleriyle destek vermektedir. Skola Dil okulları tecrübeli hocalarıyla, öğrencilerin İngilizce konuşmasını sağlayacak yaratıcı dil oyunları üretirken, teknolojik iletişim araçlarının kullanarak öğrencilerin dil seviyelerini ilerletmesi için uygun bir ders ortamı sağlamaktadır.

Skola program içeriği, eğlenceli İngilizce kursları ve her şey dahil paket programları,tam gün veya yarım gün; 1 haftadan -6 aya kadar seçenekleriyle, 6-16 yaş arası çocuklar için uzman İngilizce öğretmenleri ile ayrıcalıklı bir dil planlamasından oluşmaktadır.

Okulun lokasyonu Londra’nın en önemli parklarından olan Regent’s Park ile Camden Town’un kullanışlı ulaşım merkezi arasında yer almaktadır. Genellikle öğrencilerin tercihi ise 15 saatlik İngilizce Yaz okulu ve 15 saatlik spor, etkinlik ve gezi etkinliklerinin bulunduğu program türüdür, ancak farklı program türlerini deneyimlemek isteyen öğrenciler için farklı seçenekler sunulmaktadır, yaz kursu zamanları ise Haziran, Temmuz, Ağustos ayları boyunca, her Pazartesi ders günü olarak başlamaktadır.

Programlar

  • Çocuklar için Londra’da İngilizce (6-16 yaş)
  • Çocuklar için İngilizce Yaz Okulu (6-16 yaş)
  • Aile ve Çocuklar için İngilizce (Aileler ve 6-9, 10-16 yaş)
  • Çocuklar için Online İngilizce Kursu
  • Okul Grupları için ingilizce (10-16 yaş)
  • Yetişkinler için İngilizce Yaz Okulu (17 yaş ve üzeri)
  • Yetişkinler için İngilizce Kış Okulu (17 yaş ve üzeri)

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Skola Dil okulları konaklama seçenekleri aile yanı konaklaması,apartman veya otel konaklama imkanları mevcuttur konaklama ile ilgili olarak uzman kadromuz ve bilgili danışmanlarımız size her konuda yardımcı olmaktadırlar.

Londra’da bulunan okulumuza, çocukların daha kolay ulaşım sağlayabilmesi için servis hizmetinde bulunmaktadır.Çocukların yaş aralığı baz alınarak taksi,özel araç, aile bireyi ve ya bir yetişkin eşliğinde okula ulaşımda sağlanabilmektedir.

Skola Dil okullarında İngilizce’yi etkili ve sosyal bir şekilde hem ailece, hem de çocuğunuz için öğrenmek istiyorsanız indirimli program kampanyalarımızdan yararlanmak için Study in UK temsilciliklerimizden biri ile iletişime geçebilir; dilerseniz başvurunuzu internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

info@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

📃 BİLGİ İSTE