İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

A Level Eğitimi

A Level Nedir ?

A Level eğitimi, İngiltere’deki ve dünyanın geri kalanındaki en iyi üniversiteler için “Altın Standart” olarak tanımlanır. Oxford ve Cambridge ve çoğu tıp fakültesi de dahil olmak üzere en iyi üniversiteler, sadece olağanüstü A Level notları olan öğrencileri kabul etmektedir.

Bütün dünyada A-Level olarak bilinen The Advanced Level, İngiltere’nin eğitim kurumları tarafından sunulan bir programıdır. Tüm dünyada İngiliz üniversitelerinin diploma programlarına girmeye hak kazanılan bir öğrenci değerlendirmesidir. 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul eden A-level eğitimleri genellikle 2 yıl sürmektedir.

A Level programları, üst düzey Birleşik Krallık üniversitelerinde eğitim alabilme hedefinize ulaşmanıza  yardımcı olmak için mükemmel bir köprüdür.

İngiltere’de A-Level programları

İngiltere’de öğrencilerin büyük çoğunluğu nispeten daha geniş mesleki eğitim kursları sunan ve Further Education College olarak geçen okullarda A-level eğitim almaktadırlar. Üniversiteler tarafından sıkça sorulan A-level eğitimi, üniversiteler için bir diğer giriş kriteri olarakta bilinmektedir.

Hangi Okullarda A-Level Eğitim Alabilirsiniz?
A-Level eğitimi alabileceğiniz İngiltere'nin en önemli okullarına başvurularınızı yapıyor en uygun okulu sizin için araştırıyoruz.

MPW sadece A Level programlarına odaklanan 1 yıl ve 2 yıllık seçeneklerle katılım imkanı sunan akademik bir İngiliz okuludur. Daha butik planlanan öğretim sisitemine sahiptir.

Ashbourne College A Level Programı

Ashbourne College, Londra’daki en iyi özel A Level okullarından biridir. Her öğrencinin akademik potansiyeline ulaşmasını sağlamak amacıyla çok fazla sayıda A Level dersi yelpazesi ve tüm öğrencilerine olağanüstü bireysel ilgi göstermektedir.

CATS College A Level programları, en başarılı Birleşik Krallık üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir eğitim sunar.

Kings Education A Level Programları, Oxford ve Cambridge dahil olmak üzere İngiltere üniversitelerine yönelik akademik yönü çok güçlü öğrencilerle, İngiltere’de Tıp Fakültesine gitmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

A-Level Eğitim Danışmanlığı

İngiltere’de son güncellenen bilgilendirme ile 142 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin en önde gelenleri lise eğitiminize ait A Level ve GCSE eğtimi başarınız ile sizi kabul etmektedir.

  • Hangi okul A-Level’da başarılı?
  • Mezuniyet sonrası üniversite başarıları neler?
  • Bölüm dersleri sizin için ideal mi?
  • Okul bulunduğu şehir ve maliyetleri ile sizin için ideal mi?

Tüm bu sorular ve daha fazlası deneyim gerektiren cevaplarla doğrulanabilir. Size önerimiz tecrübeli danışmanlardan danışmanlık hizmeti almanızdır. Study in UK  size geniş kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bugün randevu alın.

contact_small.png