İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

En İyi İngiltere Üniversiteleri

2020 Yılının En İyi İngiltere Üniversiteleri Belli Oldu

Times and Sunday Times University’sinin oylarına göre belirlenen en iyi 20 İngiltere üniversitelerini sizler için aşağıda listeledik.

Üniversitelerin; öğrenci memnuniyeti, üniversiteye giriş nitelikleri, diploma sınıflandırılması, öğrenci/eğitimci oranı, hizmetler ve okulu bırakma oranı gibi kriterler baz alınarak sıralamaları yapıldı.

Ücretsiz danışmanlık hizmetinizi hemen alabilirsiniz

Tercih ettiğiniz okulun sıralaması İngiltere’de eğitim göreceğiniz üniversiteyi seçerken sizi bu zorlu süreçte etkileyebilir. Bu süreçteki sizi zorlayacak düşüncelerden sadece bir tanesidir. Uzman danışmanlık servisimiz, akademik kariyerinizi şekillendirmenizde size yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi almak ve ilk görüşmenizi oluşturabilmek için hemen randevu alabilirsiniz.

Başvuru Sürecinde Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

İngiltere’de son güncellenen bilgilendirme ile 142 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin tamamı tercihinize uygun olmayabilir.

  • Hangi okul hangi bölümde daha başarılı?
  • Mezuniyet sonrası size desteği nedir?
  • Bölüm dersleri sizin için ideal mi?
  • Okul bulunduğu şehir ve maliyetleri ile sizin için ideal mi?

Tüm bu sorular ve daha fazlası deneyim gerektiren cevaplarla doğrulanabilir. Size önerimiz tecrübeli danışmanlardan danışmanlık hizmeti almanızdır. Study in UK  size geniş kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bugün randevu alın.

📃 BİLGİ İSTE