İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

İngiltere Üniversitelerine Başvuru

İngiltere üniversitelerine başvuruyu en hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz. Ücretsiz hizmetlerimiz ile Birleşik Krallık’taki 1000’in üzerinde üniversite, kolej ve dil okulu arasından seçim yapmanız konusunda sizlere danışmanlık vermekteyiz.

Başvuru Süreci
1.İlk görüşme

Deneyimli eğitim danışmanlarımız, eğitim ve kariyer hedeflerinize göre, üniversite seçiminiz konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

2.Nerede okumak istediğinizi belirleyin

Danışmanınız, eğitim geçmişinizi değerlendirdikten sonra, kabul alabileceğiniz üç üniversiteyi sizlerein onayına sunacaktır.

3.Başvurunuzu oluşturun

Niyet Mektubunuz, CV’niz, Referans mektubunuz ve başvuru formlarınız, 3 farklı üniversiteye gönderilmeden önce,  yetkili danışmanlarımız tarafından incelenip, belirli kontrol aşamalarından geçirilmektedir.

4.İngilizce seviyenizi kontrol edin

Uyguladığımız IELTS Deneme Sınavları ile IELTS sınav seviyenizi öğrenme fırsatı bulabilecek, hedeflediğiniz IELTS notunu alabilmek için deneyimli IELTS eğitmenlerimizden bununla ilgili destek alabileceksiniz.

5.Üniversite kabulünüzü alın

Alacağınız şartlı ya da şartsız üniversite kabullerini doğru değerlendirmeniz konusunda, danışmanlarımız sizlere en verimli şekilde yardımcı olacaktır.

6.İngiltere vizenizi garanti altına alın

İngiltere’de eğitim alabilmeniz için, Öğrenci Vizesi Hizmeti, Tier 4 öğrenci vizenizi almanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

 İngiltere Üniversiteleri’ne Başvurun

İngiltere’de eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen İstanbul veya Ankara’daki ofislerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

📃 BİLGİ İSTE
×