İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi
Lisans ve Yükseklisans bölüm kaydınızı yaptırın Ocak başlangıcını kaçırmayın.

Ocak Ayı Başlangıçlı Programlar

Ocak Ayı Başlangıçlı İngiltere Üniversiteleri

Hazırlık eğitimini tamamlamış burs ve vize başvurusu yapacak öğrenciler için ocak ayında başlayan İngiltere Üniversiteleri, kaçırılmaması gereken mükemmel bir fırsattır.

2020 Ocakta başlayacak lisans, yüksek lisans ve hazırlık programları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için,  Study in UK’in ücretsiz danışmanlık hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Anglia Ruskin Üniversitesi

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University, Times Higher Education (THE)’ın yaptığı oylama ile 2014 yılında “Yılın Girişimci Üniversitesi” ödülünü almayı hak eden okul olma başarısını göstermiştir.

Detaylı Bilgi

Bangor Üniversitesi

Bangor University

Uluslararası öğrenciler için en uygun olan Bangor University, Galler üniversitelerinin arasındaki en iyi üniversiteden birisidir.

Detaylı Bilgi

Birkbeck, University of London

Birkbeck, University of London

2010 yılında “Times Yılın Üniversitesi” ödülüne aday gösterilen Birckbeck University of London, 2012 yılında dünyadaki en iyi 200 okuldan biri olarak derecelendirildi.

Detaylı Bilgi

Birmingham City Üniversitesi

Birmingham City University

Şehirde bulunan beş üniversiteden en büyük ikincisi olan Birmingham City University’dir.

Detaylı Bilgi

Bournemouth Üniversitesi

Bournemouth University

Times Higher Education ödüllerinde “Yılın Üniversitesi” alanında finalist olan Bournemouth University, 2009 yılında da “Yılın Araştırma Projesi Ödülü” alanında finalist olma başarısını göstermiştir.

Detaylı Bilgi

Brunel Üniversitesi Londra

Brunel University London

Ülke genelinde 13. Sırada yer alacak şekilde çalışan Brunel University mezunları, İngiltere’de ortalama yıllık maaş olan 24,000£’un yaklaşık 3,000£ civarı üzerinde bir ücretle çalışmaktadırlar.

Detaylı Bilgi

Chester Üniversitesi

University of Chester

Mezunlarına ülke içerisindeki en iyi iş fırsatlarını sunan University of Chester, istihdam verileri ile de bunu desteklemektedir.

Detaylı Bilgi

City, University of London

City, University of London

İngiltere’nin en iyi gazetecilik eğitimi veren okulu olarak bilinen City University of London, öğrencilerine ülkenin en büyük gazetecilik merkezinde de eğitim alma imkanı sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Coventry Üniversitesi

Coventry University

Times ve Sunday Times University Guide 2015 ödüllerinde “Yılın Modern Üniversitesi Ödülünü” Coventry University kazandı.

Detaylı Bilgi

East London Üniversitesi

University of East London

University of East London spor alanında İngiltere Üniversiteleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Öğrenci çalışmaları ve spor ortaklıkları gibi Olimpik ve Paralimpik projelerde 2005 yılından beri öncülük eden bir eğitim kurumudur.

Detaylı Bilgi

Exeter Üniversitesi

University of Exeter

Times University Guide 2017 verilerine göre 9. sırada olan University of Exeter, Times and Guardian University Guide 2015 verilerine göre de ilk 10’da yer almıştır.

Detaylı Bilgi

Greenwich Üniversitesi

University of Greenwich

Queen’s Anniversary Ödüllerinin Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi alanlarında, The University of Greenwich 3 kez ödül almıştır.

Detaylı Bilgi

INTO

INTO

INTO programları üniversite ortakları tarafından onaylanmış ve kabul edilmiştir. Seçtiğiniz programın – kursların dersleri sayesinde kaliteli bir eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

Detaylı Bilgi

Leeds Beckett Üniversitesi

Leeds Beckett University

Leeds Beckett  1824 yılında kurulmuş ve 1992 yılında da üniversite statüsü kazanmış çok eski ve tarihi bir eğitim kurumudur.

Detaylı Bilgi

Manchester Metropolitan Üniversitesi

Manchester Metropolitan University

İngiltere’deki bilim, mühendislik ve teknoloji eğitiminde en önemli isimlerden olan Manchester Metropolitan University, giyim tasarımı ve teknolojisi alanında da uluslararası bir öncüdür.

Detaylı Bilgi

Middlesex Üniversitesi

Middlesex University

İngiltere’nin en büyük üniversitelerinden biri olan Middlesex University’nin Londra’daki kampüsünde 25.000 öğrenci kayıtlıdır.

Detaylı Bilgi

Oxford Brookes Üniversitesi

Oxford Brookes University

Sunday Times University Guide verilerine göre son 12 yılın 11’inde modern üniversiteler sıralamasında zirveyi koruyan Oxford Brookes University, hem öğrenci memnuniyeti hem de mezunlarının iş istihdamında zirvedeki yerini korumaktadır.

Detaylı Bilgi

Sheffield Hallam Üniversitesi

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University’nin 2018 Ocak ayından itibaren vereceği geniş kapsamlı yüksek lisans derslerine dahil olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Stirling Üniversitesi

University of Stirling

Business and Management alanında eğitim veren University of Stirling, İngiltere’deki en iyi 25 enstitüden birisidir.

Detaylı Bilgi

Teesside Üniversitesi

Teesside University

Adli tıp, spor ve egzersiz, bilgisayar oyunları tasarımı ve animasyon gibi birçok alanda eğitim veren Teesside University, İngiltere’nin önde gelen üniversitelerinden birisidir.

Detaylı Bilgi

West London Üniversitesi

University of West London

Misafirperverliği sayesinde Queen’s Prize ödülü almış olan University of West London, Londra’daki en modern üniversitelerden biri olarak da dikkat çekmektedir.

Detaylı Bilgi

Westminster Üniversitesi

University of Westminster

Köklü bir geçmişe sahip olan University of Westminster 2019 yılında 181. yılını kutladı!

Detaylı Bilgi

contact_small.png