İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Brunel University London

Brunel Üniversitesi, Londra’nın kuzeybatısındaki Uxbridge’de bulunan, İngiltere’nin en iddialı ve öğrencilerine parlak bir gelecek sunan üniversitelerinden biridir. Mezuniyet sonrası iş bulma oranının en yüksek olduğu üniversitelerden biridir. An itibariyle 15.000’den fazla öğrenciye eğitim verilen Brunel Üniversitesi’nde, 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler bulunmaktadır. Mezunlarının diğer üniversitelerle kıyaslaması yapıldığı zaman, işe ilk girişte aldıkları maaş ortalaması İngiltere genelinde 13. sırada yer almaktadır.

Hemen hemen bütün kurslarda, iş hayatı için gerekli olan yetenek ve beceriler, “sandviç” ismi verilen programla, öğrencilere verilmektedir. Öğrencilere dünya standartlarında bir eğitim sunmak ve teknoloji harikası bir kampüs yaratmak için yaklaşık 400 milyon £ tutarında yatırım yapılarak muazzam tesisler dizayn edilmiştir.

Kampüs, Londra metrosuna yakın olup, şehir merkezine 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir. Eğitimlerinin ilk yılını Brunel’de geçirecek öğrenciler, Heathrow havaalanı karşılama servisinden faydalanabilirler.

Ocak 2020’de açılacak programları kontrol edebilirsiniz:

Level Course
contact_small.png