İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

İrlanda'da Dil Eğitimi

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahip olması sebebiyle İrlanda, öğrencilerin kariyer basamaklarında doğru adımlar atabilmek için en çok tercih ettiği destinasyonlardan biri olmuştur.

İrlanda her yıl 160 farklı milletten 35.000 yabancı uyruklu öğrenciyi ağırlamaktadır. Hayranlık uyandırıcı yemyeşil doğa manzaraları, büyüleyici tarihi, şaşırtıcı gelenekleri ve festivalleriyle sizleri mükemmel bir deneyime çağırıyor.

Dil Seviyenizi Belirleyin

Eğitim planınızı yaparken kendinize seviye hedefi koymanız önemlidir. Genellikle dil eğitimlerinde kendinize her bir seviye için 6-10 hafta arasında süre tanımanız gerekir. Genel İngilizce programları ile haftada 20 ders alarak ilerleme hızınız ile Yoğun İngilizce programlarında haftada 30 ders alarak ilerleme hızınız farklılık göstermektedir. 

Konaklama’da Aile Yanı Önemi

Eğitim programınız ister Genel İngilizce ister Yoğun İngilizce olsun konaklama türünde Aile Yanı tercih etmeniz bulunduğunuz ülke, şehir ve dil kullanımı için büyük avantaj sağlamaktadır. Yerel aileler ile dil pratiği yaparken kültür ve yaşam standartlarına alışmanızda size büyük avantaj sağlayacaktır. Bu tercih her öğrencimiz için önerimizdir en azından başlangıç dönemlerinde. 🙂

Konaklama opsiyonunda aile yanı tercihi yanı sıra  farklı Yurt konaklama seçeneklerini de bulunmaktadır.

İrlanda'nın En İyi 3 Dil Okulu

İrlanda'nın dünya genelinde akademik başarısı ile önde gelen dil okullarını yakından tanıyın!

Dublin şehrinde dil okulları arasında tercih edebileceğiniz en iyi üç okulu sizler için sıraladık!

Öğrencilerimizden

 • Dublin, EC
  Kanada’da dil eğitimi almak diğer ülke insanları ile bir arada olmak hayatımın en farklı ve güzel deneyimiydi.
  Danışmanım Sabahattin Bey’e teşekkür ederim.

  Ömer Hastaoğlu
  İnşaat Mühendisi
 • Dublin, KAPLAN
  İrlanda sanırım hayatımda iyi ki dediğim deneyeimlerimden birisi oldu diyebilirim. KAPLAN dil okulunda aldığım İngilizce eğitimim ile şuanda iş hayatımda da aktif İngilizce kullanmaktayım.

  Ayça Öner
  İşletme Yönetimi
 • Dublin, KAPLAN
  Futbol sektöründe yurtdışına açılmak istiyorsanız olmazsa olmazınız dil oluyor. Bu nedenle İngilizce eğitimimi Dublin’de tamamlamak bana hem vizyon hem de bir çok olanak kattı diyebilirim.

  Fehmi Kurtuluş
  Antrenör

Son Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler
There're no item that match your search criteria. Please try again with different keywords.
contact_small.png