İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Atlas Dil Okulu

Atlas Language School, Grand Kanal’dan yalnızca birkaç dakikalık mesafede ve şehir merkezinde bulunmaktadır. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Atlas Language School, diğer okul programlarına nazaran öğrencilerine motivasyon odaklı arkadaşça bir eğitim ortamı sunmaktadır. TOICE, Marketing English in Ireland, Trinity College London, ACELS,  University of Cambridge, BULATS, Bildungsurlaub ve ALTO üniversiteleri için akreditasyonları bulunmaktadır.

Kurs boyunca alınabilecek rehberlik hizmetleri sayesinde öğrencilerin İngilizce seviyeleri ve ihtiyaçları temel alınarak öğrenme metotları geliştirmektedirler. Bu sistem sayesinde öğrenciler eğitime ve şehre kolayca adaptasyon sağlayabilmektedirler.
Konaklama alternatifleriyle ve eğitim içerikleriyle doğru yerde yabancı dil öğrenmek isteyenler için fark yaratmayı hedefleyen Atlas dil okulu , 2003 yılından bu yana verdiği kaliteli eğitimle dikkatleri üzerine toplamıştır.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Öğretmenler İçin İngilizce
  • 11 - 17 Yaş Arası Yaz Okulları
  • Grup Programları

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

İrlanda her zaman misafirperverliği ile ünlü olmuştur ve ev sahipliği yapan bir ailenin yanında kalmak doğrudan bir deneyim için en iyi yollardan biridir. Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve doğal günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görürler.

Yıllardır, tamamı konaklama sorumlumuz tarafından bireysel olarak görüşülmüş ve deneyimlerinden ve samimiyetlerinden dolayı seçilmiş, öğrencileri İrlanda’daki konaklamaları esnasında ev sahipliği yapan biz dizi yerel aileler ile güçlü bir bağ oluşturduk. Aksi talep edilmedikçe, öğrencilerin çalışma imkanlarına sahip kendilerine ait odaları var. Talep edilmedikçe veya bir grubun parçası olarak gelmedikleri sürece ayni ulusa ait öğrenciler ayni aileler tarafından ev sahipliği yapılmamaktadır.

Atlas Dublin Dil Okulu için size uygun promosyonlu teklifimizi değerlendirin. Hemen teklif formunu doldurun.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

contact_small.png