İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

English Language Centres

EC dil okulları ile ihtiyaç duyduğunuz İngilizce seviyesine ulaşırken, kariyeriniz veya eğitim hayatınızda kendinize sunacağınız birçok fırsat ile karşılaşacaksınız. EC tarafından sunulan kurslar, her İngilizce seviyesine ve seçtiğiniz alana odaklanmak için özel tasarlanmıştır.

Hayatınızı değiştirecek bir deneyim kazanabilmek için EC ile yurt dışında eğitim almak oldukça doğru bir tercih olacaktır. Deneyimli öğretmenler, son teknoloji tesisler ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde alacağınız eğitimin kalitesi artacak ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz gerekli becerilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Akademik Yıl
  • Akademik Sömestir
  • IELTS Hazırlık
  • Cambridge Sınav Hazırlığı

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Yurt dışında eğitim deneyiminizin en önemli parçalarından birisi de eğitim süreciniz boyunca nerede yaşayacağınıza doğru karar vermenizdir. Yaşam tarzınıza, bütçenize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bu tercih için EC eğitim kurumlarının sunduğu uygun ve çok çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. 

EC öğrencileriyle birlikte ya da yerel İngilizce konuşanlar ile aile yanında konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Öğrenci yurtları, özel bir daire veya daha büyük bir evde bir odada konaklama seçenekleri de mevcuttur. Sizin için sunulan esnek konaklama imkanları paylaşımlı odadan tam pansiyona, tek yatak odalı stüdyo dairelerden daha büyük bir binadaki aile odalarına kadar çeşitlenmektedir. Bir dizi özel ve paylaşımlı banyo imkânı ve tüm bütçelere uygun fiyatlarla sunulan konaklama seçenekleri, verilen İngilizce kursları kadar çeşitlidir.

EC Dublin Dil Okulu için size uygun promosyonlu teklifimizi değerlendirin. Hemen teklif formunu doldurun.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

📃 BİLGİ İSTE