İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Griffith College

İrlanda’nın önde gelen bağımsız okullarından biri olan Griffith College’ın kurduğu dil eğitimi veren okuldur.
Güvenli bir üniversite ortamında dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciler için en iyi dil öğrenme imkanı sunar.
Sınıf içi iletişim süresi: Öğretmenler son derece deneyimli ve eğitimlidir.  Bir portfolyo tamamlayarak öğrenmeyi pekiştirir ve daha hızlı İngilizce öğrenirsiniz. Sınıf dışında eğitiminizle ilgili her şeye erişebilirsiniz. İngilizceyi günlük hayatta kullanmanıza teşvik edici harika etkinlik ve geziler düzenlenir. Öğrencilere bir üniversite kampüs ortamı sunarak Griffith College’ın tüm imkanlarından yararlanmanızı sağlar. Öğretmenler sürekli öğrencilere derslerle alakalı geri bildirimlerde bulunur. Böylece doğru ve bireye özel öğrenme skilleri oluşturulmuş olur.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Öğretmenler İçin İngilizce
  • 11 - 17 Yaş Arası Yaz Okulları
  • Grup Programları

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Griffith Halls of Residence (GHR) öğrenci konaklaması Dublin’deki herhangi bir üçüncü düzey öğrenciye açıktır. Dublin’in şehir merkezindeki St. Stephen’ın Green bölgesine sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindeki GHR’nin kıskanılacak merkezi konumu, Dublin’in üçüncü düzey kurumlarından herhangi birinde okuyan öğrenciler için idealdir. Dairelerimiz, kampüsün tarihsel önemini bir bütün olarak tamamlamak ve yansıtmak için hassas bir şekilde tasarlanırken, Konut Sakinleri için 24 saat güvenli ve konforlu bir yaşam sunuyor.

GHR öğrenci konaklaması, 165 daireden oluşan ve akademik yıl boyunca ve yaz aylarında 660’tan fazla öğrenciye konaklama sağlayan iki ikiz bloktan oluşmaktadır.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

contact_small.png