İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Kanada'da Dil Eğitimi

Kanada, öğrencilerimizin İngilizce dil eğitimi ve üniversite eğitimlerinde en çok tercih edilen ülkeler arasındadır.  Yüksek yaşam standartları, başarılı ve kaliteli üniversiteleri, İngilizce ve Fransızca eğitim veren lisans programları ve burs seçenekleri ile en çok rağbet gören ülke olmaya devam ediyor.

Toronto ve Vancouver öğrenciler açısından tercih edilen en popüler şehirler olup dil eğitimi için gidecek öğrencilere kültürel ve turistik aktiviteler ile zengin olanaklar sağlamaktadır.

Dil Seviyenizi Belirleyin

Eğitim planınızı yaparken kendinize seviye hedefi koymanız önemlidir. Genellikle dil eğitimlerinde kendinize her bir seviye için 6-10 hafta arasında süre tanımanız gerekir. Genel İngilizce programları ile haftada 20 ders alarak ilerleme hızınız ile Yoğun İngilizce programlarında haftada 30 ders alarak ilerleme hızınız farklılık göstermektedir. 

Konaklama’da Aile Yanı Önemi

Eğitim programınız ister Genel İngilizce ister Yoğun İngilizce olsun konaklama türünde Aile Yanı tercih etmeniz bulunduğunuz ülke, şehir ve dil kullanımı için büyük avantaj sağlamaktadır. Yerel aileler ile dil pratiği yaparken kültür ve yaşam standartlarına alışmanızda size büyük avantaj sağlayacaktır. Bu tercih her öğrencimiz için önerimizdir en azından başlangıç dönemlerinde. 🙂

Konaklama opsiyonunda aile yanı tercihi yanı sıra  farklı Yurt konaklama seçeneklerini de bulunmaktadır.

Kanada'nın En İyi 3 Dil Okulu

Kanada'nın dünya genelinde akademik başarısı ile önde gelen dil okullarını yakından tanıyın!

Toronto ve Vancouver şehirlerinde dil okulları arasında tercih edebileceğiniz en iyi üç okulu sizler için sıraladık!

Öğrencilerimizden

 • Vancouver, ILAC
  Kanada sanırım hayatımda iyi ki dediğim deneyeimlerimden birisi oldu diyebilirim. ILAC dil okulunda aldığım İngilizce eğitimim ile şuanda iş hayatımda da aktif İngilizce kullanmaktayım.

  Gizem Çakır
  Finans, KPMG
 • Toronto, KAPLAN
  Sinema sektöründe yurtdışına açılmak istiyorsanız olmazsa olmazınız dil oluyor. Bu nedenle İngilizce eğitimimi Toronto’da tamamlamak bana hem vizyon hem de bir çok olanak kattı diyebilirim.

  Yasin Kurşun
  Sinema Oyuncusu
 • Toronto, ILAC
  Ben Toronto aşıklarından biri olabilirim. 🙂 Bu nedenle şuan hala Kanada’dayım ve artık yaşamımı burada devam ettirmekteyim. Eğitim sürecimde bana destek olan tüm danışmanlarıma teşekkür ederim.

  Elçin Kıran
  Moda ve Tasarım

Son Etkinlikler

Kanada göçmenlik ve vize bilgilendirme toplantısı Istanbul ofisimizde!
There're no item that match your search criteria. Please try again with different keywords.
contact_small.png