İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Kanada’nın En İyi 3 Dil Okulu

  • Kaplan
  • English Language Centres (EC)
  • Oxford International

Kaplan;

Kaplan dil okulları dünya çapında 10 ülkede eğitim veriyor ve her yıl 150 farklı ülkeden 40.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. İhtiyacınız olan İngilizce seviyesine Kaplan dil okulları ile ulaşabilmeniz mümkün. Kaplan Kanada dil okulları size kozmopolit yapısı ve kültürel olanaklarıyla unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.  80 yılı aşkın sürede verdiği eğitimler ile 150 farklı ülkeden 50.000 öğrenciye ulaşmış ve bunların %97’sinden olumlu geri dönüş almıştır.

English Language Centres (EC)

Kanada’da dil eğitimi denince akla ilk gelen isim EC dil okuludur. Birçok ülkede hizmet veren EC, Kanada’da Toronto, Vancouver ve Montreal’de bulunur. En yüksek kaliteli okullardan biri olmakla beraber 30 yaş üzeri kurs seçenekleri de mevcuttur. Deneyimli öğretmenler, son teknoloji tesisler ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde alacağınız eğitimin kalitesi artacak ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz gerekli becerilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Oxford International

Oxford International 3 farklı ülkede 7 farklı bölgede dil eğitimi vermeye devam etmektedir. Kanada’da Vancouver ve Toronto’da eğitim veren bir kurumdur. Okul Toronto’nun şehir merkezinde, eğlence merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır ve bu nedenle öğrencilere heyecan verici bir eğitim dönemi yaşatacaktır. Modern binası, tecrübeli ve alanında uzman eğitim kadrosu ile başarılı bir eğitim süreci geçirmiş olacaksınız.

contact_small.png