İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

The Language Gallery

Dünya çapında birçok merkeze sahip The Language Gallery dil kurslarında İngilizce eğitimi alabilir, aynı zamanda bu dil üzerinde kendinizi akademik ve sosyal alanlarda da geliştirebilirsiniz.

Kanada’da Toronto ve Vancouver şubeleri ile The Language Gallery öğrencilerine farklı ülke ve şehirlerde uluslararası sertifika düzeyinde son teknoloji eğitim materyalleri ile kaliteli bir dil okulu eğitimi sunmakta.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • TOEFL Hazırlık
  • İş İngilizcesi

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

The Language Gallery öğrencilerine her bütçe için konforlu ve huzurlu bir konaklama garantisi sunmaktadır. Öğrenci yurtları bu konuda self-catering, oda&kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon olmak üzere birçok farklı opsiyon barındırmakta.
Diğer konaklama seçenekleri ise aile yanı konaklama, ortak ev paylaşımı ya da stüdyo daireler şeklindedir.

The Language Gallery ailesine katılarak uluslararası düzeyde İngilizce sertifikası almak için Study in UK temsilciliklerimizden biri ile iletişime geçebilir; dilerseniz başvurunuzu internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

The Language Gallery Vancouver Dil Okulu için size uygun promosyonlu teklifimizi değerlendirin. Hemen teklif formunu doldurun.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

contact_small.png