İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Linguaskill

Linguaskill Türkiye Sınav Merkezi

Linguaskill, kuruluşların birey ve grup adaylarının İngilizce seviyelerini kontrol etmelerine yardımcı olan, hızlı ve pratik online bir testtir. Dört dil becerisini test eder; Reading, writing, listening ve speaking.

  • Linguaskill modüler bir testtir, size istediğiniz beceriyi değerlendirme seçeneği sunar.
  • 48 saat içinde doğru sonuç verir ve size en uygun olan zamanda kolayca uygulanabilir ve gözlemlenebilir.
  • Testi yapabilmeniz için tek ihtiyacınız olan bilgisayar, internet bağlantısı, mikrofon ve kulaklık.

Linguaskill başvuru süresince Study in UK size yardımcı olmaktadır. En güncel ve detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Linguaskill iş dünyasında kurumlar tarafından en çok tercih edilen İngilizce dil bilgisi sınavıdır. Bilgisayar üzerinden yapılan test, Cambridge Assessment English tarafından hazırlanmakta olup, uzman bir ekip tarafından geliştirilmiştir. 

Okula kabul, sınıfa yerleştirme, ilerlemeyi ölçme ya da mezun etme gibi amaçlarla öğrencilerin İngilizce dil seviyesini test etmek hem yüksek öğrenim kurumlarının hem de aracı kuruluşların önemli bir adımıdır.

Linguaskill, kurum içi çalışanları veya işe alınacak adayların İngilizce seviyelerini belirlemek için kullanılan en güvenilir ve hızlı testtir.

Bireysel Test Raporlarıyla adayların yetenekleri hakkında bilgi edinin veya adayların numaralarını Grup Raporu kullanarak karşılaştırın. Sonuçlar 48 saat içinde, Okuma ve Dinleme için anlık sonuçlarla verilecektir.

İş veya genel formatında bire bir Linguaskill sınavını deneyimleyebilirsiniz. Gerçek Linguaskill formatında testi yaparak seviyenizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Linguaskill, İngilizce dil becerisini CEFR’de A1 altından, C1 veya üstüne kadar değerlendirebilmektedir:

Linguaskill is a quick and convenient online test to help organisations check the English levels of individuals and groups of candidates, powered by Artificial Intelligence technology. 

contact_small.png