İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

İngiltere’de MBA Programları

İngiltere’de MBA Programları

İş dünyasında etki yaratan global bir lider olmak mı istiyorsunuz? İngiltere’de MBA eğitimi ile yeni bakış açıları keşfedecek, küresel bir iletişim ağına sahip olacak ve geleceğinize yatırım yapacaksınız. Fark yaratan, iş dünyasına değişim getiren bir lider olmaya hazır mısınız?

İngiltere’nin en iyi üniversitelerinde, 1 yılda tamamlayabileceğiniz MBA programları ile yoğun, fark yaratan ve kariyer yolculuğunuzu değiştirecek bir eğitim alırsınız. Eğitiminiz boyunca ve sonrasında Uluslararası akademik ve sosyal ağınız genişleyecek, dünyanın önde gelen şirketlerinde bire bir çalışarak ve farklı sektörlerinden ve kültürlerden pek çok grupla bir arada olup hem kişisel hem de akademik olarak büyüyeceksiniz. Dersler, seminerler, grup çalışmaları, vaka çalışmaları ve projelerin yanı sıra, mevcut en yenilikçi öğrenme deneyimlerinden yararlanma olanağına sahip olacaksınız.

İngiltere’de MBA Programları size ve kariyerinize neler katar?

Araştırmalarda ve öğretim yöntemlerinin temelinde yer alan inovatif yaklaşımla, iş dünyası ve liderlik kavramlarını keşfedip, en büyük iş sorunlarına en iyi çözümler sunabilecek nitelikler kazanırsınız.

Dünyanın önde gelen uzmanları ve öğretim görevlilerinden alacağınız akademik derslerle beraber, iş dünyasının merkezinde yer alarak; edindiğiniz teorik bilgileri gerçek hayatta uygulama şansına sahip olursunuz. Uluslararası kuruluşlar ve çalışanlarıyla kurduğunuz bağlantılar kariyer hedeflerinize yön verir.

Kendi işinizi kurmanız, inovasyon yaratmanız veya işinizde dönüşümsel değişim yaratabilmeniz için, sizi gerçek iş sorunlarına yaratıcı çözümler bulmanızı sağlayacak yenilikçi becerilerle donatır.

İş dünyasında şirketlerin karşılaştığı finansal, operasyonel sorunları doğru zamanda görüp bunlara çözüm üretebilmeniz, ve yatırım fırsatlarını görerek değerlendirebilmeniz için size deneyim kazandırır.

MBA oldukça zorlu bir yüksek lisans programıdır. Bu eğitime hazırlanmak ve eğitiminizi başarıyla tamamlamak için hem maliyet hem de zaman anlamında önemli bir yatırım yapmanız gerekir.

MBA Programları Kabul Şartları

İngiltere’de MBA eğitimi almak istiyorsanız bütün süreç boyunca oldukça ciddi bir çalışma yürütmeniz gerekir. Bu aşamada uzman danışmanlarımızdan yardım almak süreci sizin için oldukça kolaylaştıracaktır.
Hangi MBA türünün sizin için doğru olduğu; ilgi alanlarınız, amaçlarınız, kişisel koşullarınız ve programa başvurduğunuzda ne kadar çalışma deneyimine sahip olduğunuz gibi faktörlere bağlıdır.

İngiltere dünyadaki en iyi üniversitelerin birçoğuna ev sahipliği yapmaktadır. Bu okulların sunduğu MBA programları da dünyanın en iyi MBA programları arasında gösterilmektedir. Devamı→

İngiltere’deki tüm üniversiteler ve bölümler için popülerlik ve tanınırlık ne kadar yüksekse maliyeti o kadar yüksek olmaktadır. Uluslararası öğrenciler için İngiltere’deki en popüler bölümler arasında yer alan MBA programları yüksek maliyetli bölümlerdendir.  Devamı→

MBA eğitim ücretleri, diğer Yüksek Lisans programlarına göre daha yüksek olmakla beraber MBA mezunlarının iş hayatlarına başladıklarında elde ettikleri gelir de aynı oranda yüksektir. Devamı→

Başvuru Sürecinde Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

İngiltere’de son güncellenen bilgilendirme ile 142 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin tamamı MBA programında tercihinize uygun olmayabilir.

  • Hangi okul hangi bölümde daha başarılı?
  • Mezuniyet sonrası size desteği nedir?
  • Bölüm dersleri sizin için ideal mi?
  • Okul bulunduğu şehir ve maliyetleri ile sizin için ideal mi?

Tüm bu sorular ve daha fazlası deneyim gerektiren cevaplarla doğrulanabilir. Size önerimiz tecrübeli danışmanlardan danışmanlık hizmeti almanızdır. Study in UK  size geniş kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bugün randevu alın.

contact_small.png