trTürkiye'nin İlk OET Sınav ve Hazırlık Merkezi
trTürkiye'nin İlk OET Sınav ve Hazırlık Merkezi

OET Sınavına Hazırlık

Study in UK olarak OET sınavına girmek isteyen kişiler için İstanbul Kadıköy ofisimizde özel ders imkânı sunuyoruz. OET hazırlık dersleri, tüm adaylar için sınav sonucunuzu yükseltmenize yardımcı olarak, tercih ettiğiniz ülkede çalışma imkânı sunar.

Kurslarımız bu alanda başarılı eğitmenlerimiz eşliğinde birebir dersler ile verilmektedir. Bu derslerde reading, listening, writing, speaking içeren genel OET kursu alabileceğiniz gibi sadece eksiğiniz olduğunu düşündüğünüz bölümlerden de ders alabilirsiniz.

Hazırlık Programları

Seviyenize uygun sadece eksiklerinizi kapamaya yönelik hazırlanan programlardır. OET Uzmanı öğretmenlerimiz ile bire bir özel dersler ile sınav becerinizi geliştirebilirsiniz.

5 kişilik sınıf derslerimiz her ay başlangıcı olan ve Listening, Reading Writing, Speaking alanlarında sınav biçimine yönelik pratik sağlayabileceğiniz programlardır.

4 bölümden oluşan OET sınav formatını yakından tanıyabileceğiniz deneme sınavlarına katılabilirsiniz. Sınav sonucunu 2 iş gününde alarak seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Özel OET Derslerinin Faydaları;
  • Sadece tek bir alanda sınava hazırlanma
  • Deneyimli eğitmenlerle birebir öğrenim fırsatı
  • Daha hızlı öğrenme süreci
  • Esnek ders programı ve özel olarak ayarlanan ders saatleri

Özel dersler, hafta içi sabah 08:00 – 18:00 saatleri arasındadır. Bire bir özel derslerimize kaydolmayı arzu ederseniz ve ya bu saatler dışında özel ders talebinizin olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için OET Türkiye Sınav Merkezi | Study in UK Education Council ile iletişime geçebilirsiniz.

Listening, Reading, Writing, Speaking

Sınav Örneklerini İnceleyin

Sınav biçimini yakından tanımanıza yardımcı olur

Hemen İncele →
🧾 BİLGİ İSTE