İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Malta’nın En İyi Dil Okulları

  • Kaplan
  • Griffith College Institute of Language
  • EC International

 

Kaplan International School
Yurt Dışında dil eğitiminde dünyaca bilinen bir marka olan Kaplan Eğitim Kurumları ile ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine ulaşmanız oldukça kolaydır. Kaplan, eğitim kalitesinden aldığı öz güveni yıllarca sahip olduğu deneyim ile birleştirerek öğrencilerine profesyonel bir program sunmaktadır.
Amerika, İngiltere, Kanada ve İrlanda’da bulunan kurumlarında verdiği 10 haftalık eğitim ile uluslararası alanda kabul edilmiş olan bir sonraki seviyeye geçiş garantisini vermektedir. 80 yılı aşkın sürede verdiği eğitimler ile 150 farklı ülkeden 50.000 öğrenciye ulaşmış ve bunların %97’sinden olumlu geri dönüş almıştır.

Griffith College Institute of Language


İrlanda’nın önde gelen bağımsız okullarından biri olan Griffith College’ın kurduğu dil eğitimi veren okuldur.
Güvenli bir üniversite ortamında dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciler için en iyi dil öğrenme imkanı sunar.
Öğrencilere bir üniversite kampüs ortamı sunarak Griffith College’ın tüm imkanlarından yararlanmanızı sağlar. Öğretmenler sürekli öğrencilere derslerle alakalı geri bildirimlerde bulunur. Böylece doğru ve bireye özel öğrenme skilleri oluşturulmuş olur.


EC International

EC dil okulları ile ihtiyaç duyduğunuz İngilizce seviyesine ulaşırken, kariyeriniz veya eğitim hayatınızda kendinize sunacağınız bir çok fırsat ile karşılaşacaksınız. EC tarafından sunulan kurslar, her İngilizce seviyesine ve seçtiğiniz alana odaklanmak için özel tasarlanmıştır.

Hayatınızı değiştirecek bir deneyim kazanabilmek için EC ile yurt dışında eğitim almak oldukça doğru bir tercih olacaktır. Deneyimli öğretmenler, son teknoloji tesisler ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde alacağınız eğitimin kalitesi artacak ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz gerekli becerilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

contact_small.png