İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

European School of English

ESE, Malta’daki en uluslararası akredite bağımsız dil okuludur. Akreditasyonlarımız, yüksek standartlarımızın tanınması ve kaliteli İngilizce programları ve hizmetleri sunma taahhüdümüzdür.
ESE, devam eden yenilikler ve öğretim yöntemlerimizin, eğlence ve konaklama hizmetlerimizin geliştirilmesi yoluyla hizmetlerimizin standartlarını sürekli olarak artırarak bunu başarmaya kararlıdır. Öğrencilerimizin kişisel, akademik ve mesleki hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurken, bizimle birlikte çalışma seyahat deneyimlerinden keyif almasını sağlamaya adadık.

Programlar

  • Genel ve Yoğun İngilizce
  • Akademik Yıl Kursları
  • Standart ve Yoğun İş İngilizcesi
  • 30+ Yaş İngilizce Kursları
  • Aile - Çocuk Programları
  • Birebir ve Mini Grup Dersler
  • Sınav Hazırlık Kursları

Okul Olanaklarınız

Uluslararası Dağılım

Konaklama

Aile yanı konaklama: Ev sahibi bir ailenin yanında yaşamak, öğrencilere samimi ve güvenli bir ortamda İngilizce uygulama fırsatı ve ilk elden Malta kültürü ve toplumu hakkında bilgi edinme fırsatı sunar.

ESE ekibi, öğrencilerimizi ağırlamak için en uygun ailelerin seçiminden sorumlu deneyimli ve profesyonel personeli içerir. Ev sahibi ailelerimizi seçerken ESE, evlerinin temizliğine ve konforuna ve karşılama sıcaklığına bakar. Tarama sürecimiz ailelerin evinin hem mülakatlarını hem de incelemelerini içermektedir.

Okul Residence: ESE Residence, ESE Binası, St.Julians. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi, Uluslararası Kablo TV, en-suite banyo, klima ve 7/24 resepsiyon bulunmaktadır. Evde kalmanın rahatlığını ve bir otelin konforunu istiyorsanız daha fazla kendinizi yormayın. ESE Residence odalarımız, özel banyolu, çalışma masası, TV, telefon, ücretsiz Wi-Fi ve klima bulunan modern ikiz yataklı odalardır. Ek güvenlik ve yardımınız için 24 saat hizmet veren bir resepsiyonist, artı ‘The Cake Box’ markasının bir parçası olan The Cake Box Cafe’de görkemli bir kahvaltı sunulmaktadır.

Apartman Daireleri:

Astolat Apartments (Superior +):
ESE yüksek standartlarında döşenmiş ve döşenmiş bir çatı katı dairesi de dahil olmak üzere 9 daireden oluşan yeni bir blok. Tüm daireler aydınlıktır ve geniş balkon veya teras alanlarına sahip olup mutfak, yemek ve yaşam alanları içermektedir. Tüm daireler TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odaları ile donatılmıştır. Astolat daireleri, Swieqi’nin sakin yerleşim bölgesinde iyi bir konuma sahiptir ve ESE yetişkin okuluna yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ana otobüs durağı yürüyerek 5 ila 10 dakika uzaklıktadır ve en yakın kumsal ve ESE yetişkin plaj kulübü de yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

Tamarisk Apartments (Superior) : 7 daireden oluşan modern bir blok bitmiş ve ESE yüksek standartlarına göre döşenmiştir. Tüm daireler aydınlık ve ferah olup mutfak, yemek ve oturma alanları içermektedir. Tüm daireler TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odaları ile donatılmıştır. 3 yatak odalı dairelerin bulunduğu bu blok, Swieqi’nin sakin yerleşim bölgesinde çok iyi bir konuma sahiptir ve ESE yetişkin okuluna yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ana otobüs durağı yürüyerek 5 ila 10 dakika uzaklıktadır ve en yakın kumsal ve ESE yetişkin plaj kulübü de yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

Valley View Apartments (Economy) : Valley View Apartments, Triq Josef Kalleya ve Triq il-Gizimin’in köşesinde yan yana yer alan 5 yeni daireden oluşan 2 blok olup, ESE yüksek standartlarına göre bitmiş ve döşenmiştir. Her dairede çamaşır yıkama olanakları, yemek ve yaşam alanları içeren tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Tüm daireler TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odaları ile donatılmıştır. Daireler 1 & 2’de 5 ortak yatak odası, Apartmanlar 3 & 4’te 4 ortak yatak odası ve Apartman 5’de 6 ortak yatak odası bulunmaktadır. Tüm dairelerde ortak veya en-suite banyolar ve aşağıdaki vadinin güzel manzarasına sahip geniş ortak balkon veya teras alanları vardır.

ESE Malta Dil Okulu için size uygun promosyonlu teklifimizi değerlendirin. Hemen teklif formunu doldurun.

Lokasyon

Başvurunuzu Yapın

Study in UK | İstanbul

Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:17

Kadıköy / İstanbul

Istanbul 34714

Phone: +90-0216-709-41-71

istanbul@studyinuk-turkey.com

www.studyinuk-turkey.com

contact_small.png