İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Oxford Brookes University, Ulusal Lisans İstihdam Ödülüne Layık Görüldü

Oxford Brookes University’nin temsilcileri Ulusal Lisans İstihdam Edilebilirlik (NUE) Ödülleri’nde özel bir ödül aldı. 

Başlangıçta üç yeni mezun tarafından yönetilen etkinlik, NUE Ödülleri’nin ve lisans istihdam edilebilirlik fırsatlarının ve başarılarının geliştirilmesinde önemli olan RateMyPlacement’ın kurulmasında oldukça etkili oldu. İşverenleri, üniversiteleri ve öğrencileri belirlemeye odaklanan NUE Ödülleri, lisans sonrası istihdam edilebilirliğinin ilgi çekici, canlandırıcı ve heyecan verici olmasını sağlamaktadır.

Rektör Yardımcısı ve Oxford Brookes Business School’un Dekanı Chris Blackburn, eski meslektaşları Lynn Burge ve John Lambertstock ile birlikte Üniversitenin NUE Ödülleri’nin kurulmasına yaptığı önemli katkı sayesinde özel ödül aldı.  Chris, “Oxford Brookes’in ülke genelindeki üniversitelerde istihdam edilebilirlik için önemli destek kurulmasında oynadığı önemli rolü yansıtan bir ödülü kabul etmek büyük bir onurdu. Öğrencilerimizin% 95’inin Oxford Brookes’ten ayrıldıktan sonraki altı ay içinde iş imkanı bulmalarından gurur duyuyoruz ve NUE Ödülleri ile yaptığımız geçmiş, Üniversitenin istihdam edilebilirlik konusundaki taahhütlerinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. ” dedi.

İş yerleştirmeleri, mentörlük planları ve Kariyer Hizmeti de dahil olmak üzere Oxford Brookes’taki eğitim ve imkanlar için hemen ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

Leave a Reply

contact_small.png