İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Servislerimiz

Ücretsiz Başvuru Destek Servisi

Ücretsiz başvuru destek servisi ile sağladığımız hizmetimiz tüm öğrencilerin kullanımına açıktır. Bu hizmet ile  başvuru sürecine gelinceye kadarki süreçten önce olan okul araştırmalarınızı yapıp sizin için en iyi okulları alanında uzman danışmanlarımız ile belirliyoruz.

Premium Servis

Premium servisimiz sayesinde başvurunuzu hiç yorulmadan yapabilirsiniz. Sizin için başvurunuzu yapabilmemiz için bilgilendirme formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Niyet mektubunuzu düzenleyip en az bir üniversiteden kabul almanızı garantiliyoruz.

Oxbridge Servis

İngiltere’nin en iyi üniversitelerine kabul alabilmeniz için çalışan Oxbridge ekibimiz alanında uzmanlaşmıştır. Oxbridge servisimiz Oxford, Cambridge, UCL, King’s College London, LSE ve Imperial üniversiteleri için yapılacak başvurulara yöneliktir. Başvuru sürecinin başından mülakatların sonuna kadar kabul alabilmeniz için gerekli her türlü destek tarafımızdan sağlanır.

Tıp Eğitimi Servisimiz

Tıp, Diş Hekimliği ve Veterinerlik bölümlerinde eğitim almak oldukça zordur. Bu bölümlerde eğitim almak isteyen öğrenciler için bulunan tıp eğitimi servisimiz sayesinde başvurunuz kolaylaşacak ve güçlendirilmiş başvurunuz ile rakipleriniz arasından sıyrılabileceksiniz. Ayrıca tıp okullarının sorumlularıyla mülakat pratiği de yapabilirsiniz.

Doktora Başvuru Servisi

İngiltere’de PhD ve MPhil programlarına katılmak isteyen öğrencilerin başvurularını kolaylaştıran doktora servisimiz, size bu sürecin her aşamasında yardımcı olur. Danışmanlarımız, doğru yönlendirmeler ve güçlü bir niyet mektubu yazabilmeniz için verdiği tavsiyeler ile size hizmet vermektedirler. 

Yatılı Okul Servisi

İngiltere’de eğitimi küçük yaştan başlatmak isteyenler için yatılı okul servisi ile en az bir okuldan kabulünüzü garantisi ediyoruz. Okullar ile aranızdaki iletişimi sağlayıp, alanında uzman ekibimiz ile başvurularınızı kolaylaştırıyoruz.

Vize Servisimiz

Vize ekibimiz Tier 4 Student vizesi almak üzerine uzmanlaşmıştır. Vize danışmanlarımız sayesinde vizenizi zamanında almanızı garanti ediyoruz. Ayrıca Tier 1 Entrepreneur ve Investor vizelerinizi almanıza yardım ediyoruz.

Çeviri Servisi

Üniversite başvurunuz için gerekli belgeleri, sertifikalı çevirmenler tarafından çeviriyoruz. Bu belgelerden sertifikaları, transkriptleri, referans mektupları ve hesap özetlerinizi bir ile dört gün arasında çeviriyoruz.

contact_small.png