İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi
Hızlı, güvenilir, tecrübeli vize deneyimi..

İngiltere Vize Başvuruları

İngiltere Vize Başvuru Merkezi | Study in UK

İngiltere Başkonsolosluğu Vize Başvurularınızı en hızlı ve güvenilir başvuru sistemi ile yürütün. Başvuru türü, vize ücretleri, başvuru belgeleri ve vize süreleri hakkında en güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İngiltere ziyaretiniz için almanız gereken turist vizesini; kültürel gezi, seyahat etmek, tatil, iş görüşmeleri ve 6 aya kadar süren bazı kurslar ve izin verilen aktiviteler amaçlı kullanabilirsiniz.

Dil eğitimi, sertifika programları, diploma programları ve bir çok eğitim programı için gerekli 6 ay ile 11 ay seçeneğine başvuru yapabileceğiniz vizelerdir| Başvuru formu ve randevu bilgileri için tıklayın.

İngiltere’de eğitim almış uluslararası öğrencilerin, eğitim sonrası İngiltere’de kariyerlerine başlayabilmesine izin veren bir vize türüdür.

İngiltere’de Çalışma vizesi, onaylanmış bir işverenle uygun bir iş yapmak için Birleşik Krallık’ta çalışmanıza ve burada kalmanıza izin veren vize türüdür.  Bu vize, Tier 2 (Genel) çalışma vizesinin yerini almıştır.

İngiltere için geçerli 6 ay ile 10 yıl süreleri arasında vize başvuru bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Vize Talep formunuzu doldurun başvurunuzu değerlendirelim.

İngiltere’de çalışmak için yeni vize türü Scale-Up vizesi mesleğinde uzmanlık sahibi olan, nitelikli çalışanlara özel İngiltere’de çalışma olanağı tanıyan bir vizedir.

Vize Danışmanlarımız ile Görüşün

Seyahat planınızı belirtin hangi vizenin size uygun olduğunu belirleyelim. Vize belgelerinizin uygunluğunu size özel hazırlayalım 48 saat içerisinde randevunuzu alalım.

Danışma Hattı | 02167094171    –    Danışma E-mail: info@studyinuk-turkey.com 

contact_small.png