İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi
İngilterenin en iyi üniversitelerine başvuru yapın, niyet mektubu ve başvuruyu bize bırakın!

Oxbridge Üniversiteleri Başvuru Servisi

Oxbridge üniversitelerinin dünya genelindeki en iyi üniversiteler olması sebebiyle başvurularının yoğun olması ve bu başvurular neticesinde oldukça rekabetçi bir ortamın oluşması kaçınılmazdır. Sağladığımız Oxbridge Hizmeti ile İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden olan bu üniversitelere de başarılı bir şekilde girme şansınız yükselecektir.

Yüzlerce öğrenciye üniversite başvurusunda yardım eden Oxbridge danışmanlarımızın kendileri de Oxford ve Cambridge mezunudur. Danışmanlarımız bu en iyi İngiliz üniversitelerine sağlam başvurular yollamanız için her aşamada sahip oldukları donanımlarıyla yanınızda olacaklar.

Oxbridge Eğitim Düzeyi
Oxbridge Servisi Üniversiteleri
  • University of Cambridge
  • University of Bath
  • CASS Business School
  • Imperial College London
  • London Business School
  • University of Oxford
  • London School of Economics & Political Science
  • University College London
  • Warwick Business School

Yüzlerce yabancı öğrencinin Oxbridge üniversitelerine kabul edilmelerinde yardımcı olduk ve sıradaki siz olabilirsiniz. Hemen ücretsiz danışmanlık için randevu alın ve uygun olup olmadığınızı öğrenin.

Oxbridge Başvuru Rehberi

 

Karşılıklı diyalog içerisinde akademik kariyerinizi şekillendirirken Oxbridge Hizmeti için uygun olup olmadığınıza karar vereceğiz. Bu ön danışma hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.


Application Submission

 

Yazdığınız bütün makaleleri inceleyen danışmanlarımız, kayıt işlemlerinin başarıyla sonuçlanabilmesi için hazırlayacağınız yazınızı yazmanızda size yardımcı olacaktır. Yazdığınız bu yazı en iyi yazılı çalışmanızı oluştururken ayrıca danışmanlarımız başvuru formlarınızı da profesyonel biçimde doldururlar.


Niyet Mektubu

 

Mülakat aşamasına geçebilmek için akademik dereceleriniz kadar önemli olan niyet mektubunuz, size kendinizi ifade etme imkanı sunar. Bu yüzden, şahsi açıklamanız bir şaheser niteliğinde, ikan edici ve özetleyici olmalıdır.


Üniversite Seçimi

 

Üniversite seçiminin doğru yapılması da başvurunuzun başarıyla sonuçlanmasında oldukça önemlidir. Almak istediğiniz eğitim kadar sahip olduğunuz kişilik yapınız da üniversite seçiminiz de etkilidir. Üniversiteler hakkındaki deneyimimizin yanı sıra sizi de yakından tanıyarak, gelecekteki akademik kariyerinizi belirleyebilmek için size en uygun seçimi birlikte yapabiliriz.


Mülakat Alıştırması

 

Sıra dışı sorularıyla zorlu geçen Oxbridge mülakatları, adayları hazırlıksız yakalar. Bu sayede sadece orijinal düşüncelere sahip olanlar ve iyi eğitim almış olanlar mülakatları başarıyla tamamlayabilir. Sizi mülakat ortamına hazırlayabilmek için muhtemel sorulardan oluşan taklit mülakatlarımız ile denemeler yapıp, bu mülakat sonrasında da 30 dakikalık değerlendirmeler sunuyoruz.


Oxbridge Başvuru Yardımı

Ofisimizde veya Skype üstünde gerçekleştireceğimiz ücretsiz danışmanlık için hemen randevu alın ve Oxbridge Hizmetiyle ilgili daha çok bilgi edinin.

contact_small.png