İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

UCAS Bilgilendirme Servisi

UCAS Türkiye Başvuru Merkezi

UCAS, İngiltere üniversitelerinin resmi başvuru portalıdır. 144 üniversite ve 5000’den fazla bölüm için tercihte bulunabileceğiniz bu sistemde okullar başvurularınızı yükleyeceğiniz belge ve bilgilerle değerlendirir.

UCAS üzerinde yapılacak başvurularınız ve belgelerinizin yüklenmesi için danışmanlarımız ile görüşerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurularınız için gerekli bilgileri detaylı okumanızı tercih ve başvuru işlemlerinizde danışmanlarımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Her yıl Eylül ayında başlayan bu süreci ilgilendiğiniz alan ve okul seçeneklerine bağlı olarak takip etmeniz gerekir. Bu bölümde başvurunuz için gerekli adımları inceleyebilirsiniz. Devamı..

Başvuru Belgeleri ve Hazırlık Süreci

Şu anda bir lisede okuyor olabilir ya da lise eğitiminizden mezun olmuş olabilirsiniz. Sizin için en uygun başvuru belgelerini incelemenizi ve başvuru döneminde bu belgeleri iletmeniz gereklidir.

2022 UCAS başvuruları için önemli tarihleri kaçırmamanız gerekir. University Oxford ve University Cambridge başvuruları, Tıp başvuruları, Sanat alanı başvuruları. Devamı..

UCAS Clearing Dönemi

5 okul tercihi yapmış fakat istediğiniz kabulleri alamamış olabilirsiniz. UCAS size bir fırsat daha sunuyor. İlgilendiğiniz bölümler için ek kontenjana sahip okul seçeneklerini inceleyin. Devamı..

Danışmanlık Hizmeti Alın

UCAS başvuru desteği olası hatalarınız ve yanlış okul, bölüm tercihinizin önüne geçecektir. UCAS tarafından eğitimi tamamlanmış danışmanlarımız ile tanışın UCAS başvuru planınızı hazırlayın. Devamı..

Okul ve Bölüm Tercihinize Tavsiyelerimiz

Başvurularınızda bazı püf noktalarının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bir çok okul binlerce başvuru tecrübemizden yararlanabilir bu bilgiler ile kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz. Devamı..

Başvuru Sürecinde Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

İngiltere’de son güncellenen bilgilendirme ile 142 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin tamamı tercihinize uygun olmayabilir.

  • Hangi okul hangi bölümde daha başarılı?
  • Mezuniyet sonrası size desteği nedir?
  • Bölüm dersleri sizin için ideal mi?
  • Okul bulunduğu şehir ve maliyetleri ile sizin için ideal mi?

Tüm bu sorular ve daha fazlası deneyim gerektiren cevaplarla doğrulanabilir. Size önerimiz tecrübeli danışmanlardan danışmanlık hizmeti almanızdır. Study in UK  size geniş kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, danışmanlık hizmetimiz için bugün randevu alın.

contact_small.png