İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

University of Exeter Girişimleri Forbes ilk 30 da

University of Exeter mezunları olan Hugo Tilmouth ve Hakeem Buge, prestijli Forbes 30 listesinde yer aldı. İkili kurdukları ChargedUp girişimi ile 30 sosyal girişimci arasında olma başarısını gösterdi.

Üniversitedeki Cornwall’daki Penryn Kampüsü’nden iki girişimci, 2017’deki Yenilenebilir Enerji programından mezun oldu. Üniversitede, Öğrenci Başlangıç ​​danışmanlarının desteğiyle, telefon şarjına yeşil bir tut ve git çözümü için bir iş fikri üzerinde çalışmaya başladılar. Bu, “Boris Bike of Phone Charging” (BBC) ve İngiltere’nin türünün ilk cep telefonu şarj ağı olan ChargedUp’a dönüştü.

Hugo, bu övgüyü yansıttığında, “Bu asla hayal bile edemeyeceğimiz bir şey, yeşil bir teknoloji şirketi ve Cornwall dışındaki Sosyal Girişimciler olarak tanınmak güzel. Yaptıklarımız sadece yüksek teknoloji değil, aynı zamanda yeşil ve enerji tüketimi hakkındaki düşüncelerimizi değiştirmede daha büyük bir sosyal etkiye sahip. ”

Lansmanlarından bu yana şirketleri, daha fazla destek programından ve finansal yatırım turundan faydalandı ve Londra’da 300’e yakın telefon şarj merkezine sahip olmalarına ve hızlı bir şekilde yeşil teknoloji şirketlerini yönetmelerine yardımcı olmak için daha fazla insan istihdam etmelerine olanak tanıdı. Kısa bir süre önce Londra’nın merkezinde daha büyük bir yere taşınmak zorunda kaldılar.

University of Exeter’in eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için hemen ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

 

Leave a Reply

📃 BİLGİ İSTE