İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Yeni Bir Hukuk Topluluğu

University of Exeter’da, öğrenciler liderliğinde yürütülen yeni bir hukuk topluluğu oluşturuldu. Oluşturulan hukuk topluluğu, işverenler tarafından kaliteli olarak görülen becerilerle donatılması, disiplinlerarasılığın teşvik edilmesi ve kariyer gelişimine katkıda bulunması konusunda öğrencilere yardımcı olacak geniş imkanlar sunacaktır. Geleneksel olarak, bu topluluk işveren ziyaretlerini, münazaraları, kamu hayrına yapılan işleri ve kişisel gelişim eğitimlerini içermektedir; bu yeni oluşum, yenilikçi, girişimci ve teknolojik projeler üzerinde çalışmaya imkan tanımaktadır.

Bu yeni topluluk, Bracton Law Society’deki son yılda gerçekleşen olayları takip eden öğrenciler tarafından kurulmuştur. Bu topluluk ele alındığında, hoşgörü içeren, farklılıkları barındıran ve herkesi kapsayan, hem University of Exeter hem de Students’ Guild’in değerleriyle tamamıyle örtüşen, pek çok alanda çalışmanın yürütüldüğü bir fonksiyona sahiptir.

Sonuç olarak, The Review Board, The Bracton Law Society kapatılması gerektiği ve öğrencilerin liderliğinde yeni bir akademik hukuk toplumunun oluşturulması gerektiği konusunda öneride bulundu. The Review Board’a göre, bu yeni topluluk farklı bir isim altında yönetilmeli ve merkezinde herkesi kapsayan değerleri içeren bir tüzük oluşturma konusuna odaklanmalıdır. The Student Guild ve Üniversite, bu yeni topluluğun şimdiki ve gelecekteki öğrencilerin, herkesi kapsayan ve gurur duyulabilecek bir topluluk oluşturacakları konusunda kendilerinden oldukça eminler…

Siz de University of Exeter’in bu topluluğuna katılmak ve Exeter’de eğitim almak için hemen ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın, geç kalmadan eğitiminize İngiltere’de devam edin.

Leave a Reply

📃 BİLGİ İSTE