İngiltere Üniversiteleri ve Dil Okulları Resmi Başvuru Merkezi

Yılın Ulusal Mentee Ödülünü İşletme Yönetimi Mezunu Kazandı

Ulusal Mentorluk Ödülleri’nde Yılın Ulusal Mentee ödülünü kazanan Khadija Abdelhamid, İşletme Yönetimi (Girişimcilik) BA mezuniyeti öncesinde University of Westminster’de okurken geliştirdiği Speak Dreams ile kazandı.

Khadija, Westminster’deki ‘Şimdi Konuş ya da Sonsuza Kadar Düşlerini Tut’ ya da Speak Dreams’ı geliştirmek üzere bulunduğu göreve Julian Hall tarafından aday gösterildi. Networkü olmayan ve hayallerini sürdürmeye devam etmek isteyenlere destek verip ilham kaynağı olmayı hedefleyen Speak Dreams, bu insanlar için bir ağ oluşturma platformudur. Speak Dreams, gençlere, sektörlerinde liderler, profesyoneller ve toplumlarında kariyerlerini ve iş becerilerini geliştirmek için olumlu çalışmalar yapan diğer gençlerle ağ kurma imkanı sunar. Amacı, iş deneyimi, eğitim, mentörlük ve kariyer fırsatları için temel ortaklıklar oluşturmaktır. İşletme Yönetimi alanında bir nevi danışman olması nedeniyle Ulusal Düzeyde resmen tanınmıştır.

Başarılarını yorumlayan Khadija, “Yılın Ulusal Menteşesini Kazanmak, hem kişisel hem de profesyonel yaşamımda ne kadar ileri geldiğimin bir kanıtı. Julian of Ultra Education’ın danışmanlığıyla kendi sosyal girişime başladım. Ulusal Düzeyde tanınmak, profesyonel ağımı genişletebildiğim ve sosyal girişimciliğim Speak Dreams aracılığıyla İngiltere’deki gençlere danışmanlık olanakları sağlayabildiğim anlamına geliyor.” dedi.

Yılın Ulusal Mentee ödülü , bireyi kişisel veya mesleki seyahatlerinde kaydettiği ilerlemeler, çabaları ve mentee dönemindeki başarılarına göre kabul eder. İlk kez düzenlenen Ulusal Mentörlük Ödülleri töreni 1 Mart Cuma günü gerçekleşti. Sektörler arasında ilham veren ve ilham verici rol modelleri yaratan bireylere ödülleri verildi. Knightsbridge’deki Jumeirah Carlton Tower’ın ev sahipliğini yaptığı etkinlikte ve iş adamları, milletvekilleri, üst düzey CEO’lar ve tüm sektörlerden gelen danışmanlar ağırladı.

Westminster Üniversitesi’nde sunulan İşletme Yönetimi (Girişimcilik) BA programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

Leave a Reply

contact_small.png